Czym jest Paysafecard?

Czym jest Paysafecard

Czym jest Paysafecard

Płatności online są bardzo wygodnym rozwiązaniem. Nie bez powodu ludzie coraz częściej wybierają pieniądz elektroniczny. Jest to bezpieczniejsza forma robienia zakupów. Nie wymaga od nas trzymania w portfelu gotówki. W sytuacji, gdy zgubimy portfel, możemy bardzo szybko, jednym telefonem zablokować ją. Istnieją jeszcze inne ciekawe formy płatności online. Należy do nich paysafecard.

Na czym polega paysafecard?

Paysafecard działa na zasadzie doładowywania, podobnie jak karty w telefonach komórkowych. Doładowanie to możemy następnie wykorzystać na dowolny cel. Niewątpliwą zaletą doładowań paysafecard card jest możliwość wybrania konkretnego nominału. Warto wiedzieć też, że niewykorzystane pieniądze paysafecard nie przepadają. Gdy mamy paysafecard o wartości 200 zł i kupimy coś za 50 zł to resztę możemy wykorzystać kiedy tylko chcemy.

Płatności paysafecard – Gdzie można płacić w ten sposób?

Temat paysafecard jest zapewne dobrze znany osobom, które interesują się grami online. Wiele gier komputerowych posiada mikropłatności. Niektóre z nich wpływają na rozgrywkę, inne z kolei zmieniają wygląd naszych postaci. Nie oznacza to, że metoda płatności paysafecard dotyczy tylko gier. Doładowanie paysafecard online jest bardzo wszechstronne. Tak naprawdę tysiące platform oferuje możliwość płacenia metodą paysafecard. Z powodzeniem zapłacimy w ten sposób w sklepach internetowych z odzieżą, sprzętem elektronicznym czy nawet przy zamawianiu jedzenia. Wiele platform oferujących muzykę czy filmy również jest wyposażonych w możliwość zapłacenia za dostęp przy pomocy paysafecard. Doładowanie może również być upominkiem dla kogoś, gdyż można zakupić je w postaci karty podarunkowej.

Czy korzystanie z paysafecard jest trudne?

Obsługa płatności paysafecard jest bardzo prosta. Po doładowaniu klient otrzymuje 16-cyfrowy kod. To on właśnie odpowiada za dokonanie późniejszej płatności. Dzięki wykorzystaniu kodu omijane są wszelkiego rodzaju formalności. Dzięki temu płatności paysafecard przebiegają bardzo szybko i bezpiecznie.

Gdzie zakupić doładowanie paysafecard?

Doładowanie paysafecard jest bajecznie proste. Usługa ta dostępna jest w bardzo wielu miejscach, zarówno stacjonarnie, jak i online. Doładowanie takie z powodzeniem znajdziemy w galeriach handlowych, dużych marketach, a nawet w kioskach. Zdecydowanie najłatwiejszym sposobem jest doładowanie przy pomocy odpowiedniej platformy w internecie. Wystarczy wówczas wypełnić krótki formularz, który zajmuje chwilkę. Jeżeli chcemy zakupić doładowanie na określoną kwotę w sklepie stacjonarnym to warto też wspomnieć o wyszukiwarkach, które są w stanie wskazać nam najbliższy punkt z możliwością zakupienie doładowania.

Nie potrzeba Karty kredytowej

Doładowanie paysafecard jest bezpieczne i nie trzeba podawać przy całym procesie żadnych wrażliwych danych takich jak dane karty kredytowej ani numeru konta bankowego. Wystarczy wybrać odpowiedni nominał. Może być 20 zł, 30zł, 50zł, 100 zł czy nawet 200 zł. Wielu ludzi ceni sobie również anonimowość, która idzie razem z transakcjami taką metodą. 16-cyfrowy kod, który wprowadzamy przy płaceniu za zakupy lub usługi nie zawiera żadnych naszych danych.

Rozwiązanie dla osób bez karty płatniczej

PSC świetnie sprawdzi się wśród osób, które z pewnych względów nie posiadają swojego konta bankowego. Dzięki doładowaniom paysafecard, osoby takie nie muszą być wykluczone z korzyści, jakie dają zakupy online. Przydatną opcją, jaką oferują kody paysafecard jest możliwość płacenia w różnych walutach. W wielu przypadkach znacznie ułatwia to zakupy z zagranicznych stron.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *