Idea faktor

Usługi faktoringowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem, szczególnie wśród firm z sektora MŚP. Faktury z odroczonym terminem płatności potrafią zaburzyć płynność finansową i sprawiają, że nasz biznes nie rozwija się na miarę swojego potencjału. Jak działa faktoring? Jest to usługa finansowa polegająca na uwolnieniu środków z nieopłaconych jeszcze faktur przez kontrahentów. Faktor przelewa środki, na które musielibyśmy czekać ze względu na dłuższe terminy płatności. Wystarczy przekazać fakturę do Idea Money i czekać na przelew. Jest to bardzo wygodne i szybkie rozwiązanie, które pomaga uzyskać natychmiastowy dostęp do owoców naszej pracy.

Idea Money – pewny partner w biznesie

Idea Money to finansowanie faktur dające przewagę konkurencyjną. Sprawdza się w przypadku dużych firm jak i osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Idea faktor to firma przyjazna klientowi, finansowa marka roku, dająca możliwość finansowania również podmiotom mającym problem z wykazaniem zdolności kredytowej. Jest to idealny produkt dla firm, którym zależy na utrzymaniu płynności finansowej. Ostatnie lata są bardzo trudne dla biznesu, w związku z czym przedsiębiorcy szukają rozwiązań ułatwiających prowadzenie interesów. Prosta konstrukcja faktoringu jest jego niewątpliwą zaletą. 

Jak zadbać o płynność finansową w obliczu dynamicznych zmian 

Usługi faktoringowe są odpowiedzią na coraz droższe kredyty oraz ograniczony dostęp do tego typu finansowania. Szczególnie dotyczy to branży budowlanej czy transportowej. Przedstawiciele wszystkich sektorów, którym ostatnio jest trudniej o tradycyjny kredyt w banku powinny zwrócić uwagę na faktoring w Idea Money. Minimum formalność, przejrzyste zasady oraz możliwość skorzystania z wypracowanych zysków, zanim zapadnie termin płatności to niewątpliwe atuty tej propozycji. Dodatkowo wszystko pod stałą kontrolą dzięki aplikacji mobilnej. 

Faktury z odroczonym terminem płatności – to już nie jest Twój problem

Nikt nie lubi czekać na efekty swojej pracy. Dzisiejsza biznesowa rzeczywistość jest bardzo zmienna i wymaga od nas, abyśmy byli zdolni do szybkich reakcji na zmieniające się otoczenie. Niestety bywa to trudne jeśli nasi kontrahenci preferują faktury o 60- czy 90-dniowym terminie płatności. Usługi faktoringowe świadczone przez zaufanego i pewnego partnera to optymalna odpowiedź na te wyzwania. Nie dziwi wzrost ich popularności w ostatnich latach i trudno już sobie wyobrazić prowadzenie biznesu bez wsparcia faktora. 

Usługi faktoringowe, czyli wygoda i elastyczność

Idea Money, dzięki szerokiej ofercie skierowanej do biznesu jest w stanie odpowiedzieć na wiele potrzeb przedsiębiorców. Jedną z nich jest zadbanie o utrzymanie płynności finansowej. Jest to szczególnie ważne dla firm niedysponujących dużymi rezerwami środków finansowych. Tradycyjnie, gdy potrzebna jest gotówka, w pierwszej kolejności myślimy o kredycie. Faktoring jest rozwiązaniem bardziej elastycznym i jednak bezpieczniejszym, ponieważ polega przeniesieniu w czasie środków, które i tak byśmy otrzymali w przyszłości. Biznes nie lubi czekać, okazja zakupowa czy nagły wydatek przestają być problemem jeśli mamy dostęp do wszystkich naszych środków. Idea Money to sprawdzony partner w prowadzeniu interesów, który pomoże nam w każdej sytuacji. Usługi i rozwiązania, które proponuje, stoją na najwyższym poziomie i pozwalają nadążyć za ciągle zmieniającym się światem. W tych niepewnych czasach warto mieć oparcie w solidnej instytucji, która dba o to, aby prowadzenie biznesu było łatwiejsze i bezpieczniejsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *