Jak wygląda śledzenie przesyłki Pocztex?

Jak wygląda śledzenie przesyłki Pocztex

Jak wygląda śledzenie przesyłki Pocztex

Śledzenie przesyłki Pocztex jest sprawne i łatwe. W dzisiejszych czasach chętnie korzystamy z nowoczesnych usług, jakie daje rynek kurierski. Dzięki temu wysyłanie paczek na święta i innych przesyłek jest czystą przyjemnością. Jak śledzić przesyłkę Pocztex? Czym cechuje się ta usługa? Jakie ma zalety?

Poczta Polska Pocztex Express 24

Poczta Polska jest polskim przewoźnikiem, jaki cały czas się rozwija. Istnieje na rynku już od wielu lat i cały czas udoskonala swoją ofertę. To z kolei sprawia, że zyskuje szerokie grono zadowolonych odbiorców. Aktualnie na terenie Polski skorzystamy z ponad 7 tysięcy placówek, agencji pocztowych i filii firmy. Flota marki jest wyposażona w tysiące samochodów, dzięki czemu przesyłki trafiają do każdego obszaru Polski.

Jak śledzić przesyłkę Pocztex?

Okazuje się, że śledzenie przesyłki nie wymaga od klienta założenia konta na stronie www, ani też logowania. Będzie nam potrzebny jedynie numer GK danej paczki. Znajdziemy go w temacie maila, jaki potwierdza złożenie zamówienia i w potwierdzeniu dostarczenia paczki. Ponadto, numer jest dostępny przez cały czas na stronie GlobKurier.pl, w panelu klienta. Zaletami Poczty Polskiej jest to, że dociera do każdego odbiorcy w naszym kraju. Można liczyć na profesjonalną obsługę i sprawne działanie doświadczonych kurierów.

Tracking przesyłki Pocztex

Nie zapominajmy o tym, że bez problemu w GlobKurier.pl będziemy śledzić swoje paczki Poczta Polska Pocztex Express 24 (dzięki stronie internetowej). Niezbędne jest natomiast posiadanie numeru GK przesyłki. Jeżeli chcemy poznać status paczki, należy wkleić numer w wyznaczonym miejscu. To z kolei sprawi, że uzyskamy konkretne dane:

  • data i godzina przyjęcia paczki,
  • data i  godzina zarejestrowania przesyłki,
  • data i  godzina odebrania paczki przez kuriera,
  • data i  godzina przekazania jej do przewozu,
  • informacje o tym, czy paczka jest cały czas w transporcie,
  • data i godzina dostarczenia paczki do magazynu,
  • data i godzina dostarczenia do odbiorcy. 

Wszystkie te dane dadzą nam wgląd co do tego, w jakim miejscu aktualnie znajduje się nasza paczka.

Korzystanie z przesyłek jest niezwykle łatwe. Zakupy online pozwalają wybrać prezenty na święta dla rodziny, a nawet dostarczyć je pod wskazany adres. Na uznanie zasługuje Pocztex – firma przewozowa z doświadczeniem i pasją, która każdego dnia dostarcza setki paczek w dane miejsca. Pamiętajmy o możliwości śledzenia paczki, co da nam najważniejsze informacje i pozwoli spać spokojnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *