Logowanie do Moje ING online

Logowanie do Moje ING online

Logowanie do Moje ING online

Usługi bankowe przez internet są dzisiaj normą – oferuje je w zasadzie każdy bank, ponieważ takie jest oczekiwanie rynku i konsumentów usług bankowych. Aż trudno uwierzyć, że 32 lata temu , kiedy w Katowicach powstawał pierwszy oddział ING Banku Śląskiego, nikt nawet nie marzył o bankowości elektronicznej i wygodach z nią związanych. Bank Śląski wszedł na polski rynek jako część wielkiej, międzynarodowej instytucji finansowej ING Groep, pochodzącej z  Holandii i z obecną siedzibą główną w Amsterdamie.

Dlaczego warto posiadać konto w bankowości elektronicznej ING Banku Śląskiego?

ING Bank Śląski ma za sobą 32 lata obecności na polskim rynku, które upłynęły bez wielkich katastrof, medialnych skandali i wstrząsów. Oznacza to, że jest bank godny zaufania. Niektóre banki powstałe później upadły i spowodowały wielkie straty w majątku klientów. Tymczasem ING Bank Śląski przez lata wypracował doskonałe rozwiązania finansowe, które inspirują ludzi do podejmowania trafnych, najlepszych dla siebie decyzji finansowych. Bank Śląski jako jeden z pierwszych zaoferował konta oszczędnościowe i inwestycyjne. Wielkim sukcesem było wprowadzenie logowania do bankowości elektronicznej w Banku Śląskim. Klienci pomimo początkowych obaw związanych z nowym systemem, szybko  nauczyli się korzystania z usług bankowości elektronicznej. Obecnie większość klientów korzysta z logowania do bankowości elektronicznej Banku Śląskiego, choć w różnym zakresie – wybierając usługi, których aktualnie potrzebują. Najczęściej dokonują przez internet operacji związanych z płaceniem rachunków, rat kredytu, sprawdzania stanu konta. Zaletą logowania do bankowości elektronicznej Banku Śląskiego jest fakt szybkich przelewów w obrębie dwóch kont w  banku ING. Księgowanie przelewów jest natychmiastowe, co bardzo ułatwia życie klientom, ponieważ nie muszą oczekiwać kilku godzin na zaksięgowanie pieniędzy. Bankowość elektroniczna to dziasiaj norma, ale ING ma od lat wypracowane rozwiązania, które dają pewność najwyższej jakości usług.

Jak zalogować się do bankowości elektronicznej Moje ING Online?

Współczesny klient nie ma czasu, aby stać kilkanaście minut w banku, tylko po to, aby zrobić przelew, czy sprawdzić stan konta. Dlatego korzysta z wygodnego i prostego rozwiązania, jakim jest logowanie do bankowości elektronicznej ING Banku Śląskiego. Do skorzystania z tych usług niezbędne jest login i hasło. Są to elementy dobrze zabezpieczone. Pierwsze hasło wygenerowane jest automatycznie, ale po pierwszym logowaniu, klient zobowiązany jest do jego zmiany.  W panelu logowania znajduje się podpowiedź, który odnośnik powinni przejść klienci indywidualni, a który przedsiębiorcy i samorządowcy.

W przypadku ING Biznes opcji do zalogowania się jest więcej – można korzystać nie tylko ze standardowego loginu hasła, bądź z eTokenów i karty kryptograficznej. Aby skorzystać z ostatniej opcji, użytkownik musi być właścicielem programu SmartCard Toolbox ING, który łączy się z systemem przy pomocy USB.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *