Mądry wybór z kredytem SMART START!

Mądry wybór z kredytem SMART START!

Mądry wybór z kredytem SMART START!

Dacia to marka, która od wielu lat święci triumfy w rankingach popularności wśród polskich klientów. W czym tkwi jej niesłabnący fenomen? Receptą na sukces jest znakomity stosunek jakości sprzedawanych modeli do ich cen detalicznych.

Dacia, czyli synonim solidności za rozsądne pieniądze

Rumuński producent posiada w swej ofercie samochody solidne, a przy tym cenowo niezwykle atrakcyjne. Dlaczego Dacia pod względem tych kryteriów wygląda tak dobrze na tle, co by nie mówić, bardzo dużej konkurencji? Sekretem są oszczędności na etapie produkcji, a ponadto nieskomplikowana, solidna konstrukcja aut. Nie ma tutaj miejsca na zbędne efekciarstwo – Dacia stawia na prostotę, zachowując przy tym możliwie najwyższą jakość za rozsądną cenę. Dzięki temu samochód Dacii może być ponad 30% tańszy od modeli innej marki sprzedawanych w tej samej klasie.

Kredyt SMART START – na czym polega?

Kupując nową Dacię, można skorzystać z różnych instrumentów wsparcia finansowego. Jednym z nich jest kredyt SMART START skupiający się na osobowych modelach z aktualnej oferty rumuńskiej marki – https://www.daciafinansowanie.pl/kredytSMARTSTART%20. Kredytobiorca decydujący się na niniejsze rozwiązanie może liczyć na:

  • brak przymusowej wpłaty własnej,
  • niskie oprocentowanie nominalne (już od 3,99%!),
  • dużą elastyczność w kwestii ustalania okresu kredytowania (od 25 do 61 miesięcy),
  • przyjazną procedurę zawarcia kredytu u autoryzowanego dealera Dacii,
  • możliwość wyboru modeli z mocniejszymi silnikami oraz bogatszym wyposażeniem,
  • sposobność skorzystania z dodatkowych usług, takich jak np. Easy Service,
  • dostępność trzech opcji na koniec trwania umowy (wymiana obecnego samochodu na nowy model, wykup używanego auta lub rozłożenie ostatniej raty na miesięczne płatności).

Szukałeś ciekawej oferty kredytowej na solidne i atrakcyjne cenowo auto? Już znalazłeś! SMART START od Dacii Finansowanie to propozycja skierowana do wszystkich, którzy szukają wysokiej jakości za rozsądne pieniądze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *