Sprawdź 3 zalety leasingu przez internet

Sprawdź 3 zalety leasingu przez internet

Sprawdź 3 zalety leasingu przez internet

Czy wiesz, że umowa leasingu oraz aneksy do niej powinny być zawarte zawsze na piśmie pod rygorem ich nieważności? Decyduje o tym art. 709 (2) Kodeksu Cywilnego. Według ekspertów to jeden z powodów, który uniemożliwia rozwój branży leasingowej. Część formalności można jednak załatwić szybko i to bez wychodzenia z domu. W artykule dowiesz się, jakie są zalety leasingu przez internet oraz co można zyskać.

Szybki leasing przez internet – decyzja w kilka minut!

Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma obowiązkami – szczególnie gdy przedsiębiorca musi przydzielać zadania również innym pracownikom i być za nich odpowiedzialnym. Leasingodawcy doskonale rozumieją, że każde wyjście z biura może się wiązać z uciążliwością w prowadzeniu biznesu. Podejście zmieniło się również ze względu na pandemię oraz obostrzenia z nią związane. Nagłe zmiany udowodniły, jak wiele spraw formalnych można przenieść do świata wirtualnego, w tym także tych dotyczących leasingu online. Przeniesienie niektórych czynności do internetu ma niewątpliwie wiele zalet.  

  1. Złożenie formularza elektronicznego zajmuje tylko kilka chwil.
  2. Wniosek można wypełnić, nie opuszczając firmowego biurka.

W PKO Leasing decyzja wydawana jest automatycznie, a opcja szybkiego leasingu przez internet jest dostępna 24/7. Nie trzeba również jechać do placówki stacjonarnej, aby podpisać umowę – kurier przywiezie ją do Ciebie pod wskazany adres.

Leasing online – minimum formalności bez wychodzenia z biura

Leasing przez internet to nie tylko szybka decyzja o finansowaniu, ale również minimum formalności. Poza dowodem osobistym, który służy do potwierdzenia tożsamości, nie są potrzebne żadne inne dokumenty. Tylko na tej podstawie odbywa się ocena kredytowa.

Z leasingiem online w PKO Leasing wystarczy:

  1. Wybrać potrzebny sprzęt.
  2. Wypełnić wniosek.
  3. Odczekać kilka minut na decyzję.
  4. Podpisać umowę i odebrać sprzęt.

Z pomocą szybkiego leasingu przez internet każdy przedsiębiorca może zdecydować się na sfinansowanie potrzebnego sprzętu o wartości przekraczającej 1000 zł netto bez zbędnych formalności i długich procedur. Dotyczy to zarówno komputerów, telefonów, sprzętów AGD i RTV, jak i rowerów, wyposażenia medycznego czy fotograficznego. Dodatkowym udogodnieniem w przypadku oferty PKO Leasing jest możliwość wliczenia ubezpieczenia w ratę leasingu – dzięki temu możesz korzystać ze sprzętu bez obaw i nerwów.

Leasing przez internet – dla każdego przedsiębiorcy na korzystnych warunkach

Z usługi leasingu online mogą skorzystać zarówno przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalności gospodarczą, jak i właściciele spółek. W przypadku PKO Leasing taką możliwość mają również nowe firmy, które potrzebują wsparcia finansowego. Oferta zawsze dopasowywana jest do potrzeb oraz możliwości leasingobiorcy, aby mógł swobodnie spłacać raty i rozwijać swój biznes. Dodatkową pomocą jest również portal Automarket.pl, na którym dostępne są zarówno nowe, jak i używane samochody. Pojazdy z drugiej ręki mają maksymalnie 7 lat i przebieg do 200 tys. km. Przechodzą również wstępną inspekcję oraz mają udokumentowaną historię – możesz więc być pewien, że auta pochodzą z zaufanego źródła. Są także objęte roczną gwarancją. Szybki leasing przez internet to nie jedyne rozwiązanie oferowane na Automarket.pl. Po wybraniu pojazdu możesz zdecydować się również na pożyczkę lub wynajem długoterminowy na korzystnych warunkach.

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *