Wygodna, ekologiczna, elektroniczna, czyli e-faktura w Renault Finansowanie!

Wygodna, ekologiczna, elektroniczna, czyli e-faktura w Renault Finansowanie!

Wygodna, ekologiczna, elektroniczna, czyli e-faktura w Renault Finansowanie!

E-faktura to rozwiązanie, z którego korzysta się coraz częściej. Nie ma w tym nic zaskakującego. Metoda ta jest bardzo prosta, szybka, przyjazna środowisku i nie generuje zbędnych kosztów!

Czym jest e-faktura?

Obowiązkiem każdego przedsiębiorcy jest wystawienie faktury za wykonaną usługę lub sprzedany produkt. W przeszłości dokument ten istniał jedynie w wersji papierowej, jednakże dynamiczny rozwój nowoczesnych technologii w ostatnich dwóch dekadach sprawił, że forma ta powoli odchodzi w niepamięć. Obecnie bardzo często standardowa faktura zastępowana jest elektronicznym odpowiednikiem.

Stosowanie e-faktury wiąże się z szeregiem korzyści. Przede wszystkim dzięki niej nie tworzymy ton papierowych dokumentów, które przez lata zalegają w segregatorach. Ponadto do zalet zaliczyć należy:

  • dostępność w dowolnym miejscu (nie tylko w siedzibie firmy),
  • możliwość wystawiania wielu dokumentów w krótkim czasie,
  • oszczędność,
  • szybkość dostarczania do kontrahenta.

E-faktura w Renault Finansowanie? Tak, to możliwe!

Korzystając z usług Renault Finansowanie, klient ma także możliwość wyboru elektronicznej faktury – https://www.renaultfinansowanie.pl/efaktura. Co należy zrobić, aby na nią przejść? To niezwykle proste! Wystarczy wybrać jedno z dwóch dostępnych rozwiązań:

  • wykorzystanie kodu QR (znajduje się on na standardowych, papierowych dokumentach), który przekieruje nas na stronę https://faktura.e-rci.pl/, wpisanie indywidualnego, jednorazowego kodu umieszczanego na dole tradycyjnej faktury i przekazanie zgody na rozwiązanie elektroniczne;
  • ręczne wpisanie adresu https://faktura.e-rci.pl/, zalogowanie się do serwisu za pomocą danych klienta i zaznaczenie opcji e-faktury.

Co warto jeszcze widzieć o e-fakturze Renault Finansowanie? Nie jest to usługa uruchamiana automatycznie. Niniejszym wymaga aktywacji. Będąc nowym klientem, można to zrobić w momencie otrzymania pierwszej faktury papierowej.

Cenisz sobie wygodę? Przejdź na e-fakturę!

Warto także przeczytać:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *